Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Opaska elastyczna stawu skokowego ES-01 Opaska elastyczna stawu skokowego ES-01
Producent: NEOX
Cena: 40,00 zł
szt.
  • nowość
Opaska stawu skokowego SP 167A Opaska stawu skokowego SP 167A
Producent: NEOX
Cena: 40,00 zł
szt.
  • nowość
Orteza obojczyka Oppo 4075 Orteza obojczyka Oppo 4075
Producent: OPPO
Cena: 85,00 zł
szt.
  • nowość
Aparat korekcyjny Marcin 1 + Ekspander Aparat korekcyjny Marcin 1 + Ekspander
Producent: NEURON
Cena: 49,00 zł 55,00 zł
szt.
  • promocja
Elastyczna opaska stawu kolanowego EK-01 Elastyczna opaska stawu kolanowego EK-01
Producent: NEOX
Cena: 40,00 zł
szt.
Elastyczna opaska stawu łokciowego EL-01 Elastyczna opaska stawu łokciowego EL-01
Producent: NEOX
Cena: 40,00 zł
szt.

Wszelkiego rodzaju kontuzje mogą dotknąć każdego z nas. Usztywnienie miejsca urazu lub przyspieszenie rekonwalescencji możesz uzyskać poprzez zastosowanie ortez czy stabilizatorów. Są one wykorzystywane zazwyczaj przy różnego rodzaju złamaniach, zwichnięciach stłuczeniach i skręceniach, ale mogą również służyć do korygowania postawy oraz ochrony danego miejsca po zabiegu operacyjnym.  

Ortezy i stabilizatory stały się nowoczesnym odpowiednikiem gipsu czy ciężkiej szyny gipsowej. Stabilizatory dużo efektywniej sprawują się jako wyroby stabilizujące i unieruchamiające kończynę. Kupując ortezę dla dzieci nie musisz martwić się o ewentualne powikłania po stosowaniu usztywniacza, ponieważ są specjalnie dostosowane do dziecięcego ciała i możliwości ruchowych. W przypadku osób starszych stosowanie stabilizatora dla dorosłych jest bardzo efektywne ponieważ wiele modeli stworzono z materiału przepuszczającego powietrze oraz z możliwością regulacji i zdejmowania ortezy do wieczornej rehabilitacji. 

Ortezy i stabilizatory w sklepie rehabilitacyjnym Musi-Med

W asortymencie naszego sklepu medycznego znajdziesz szeroką ofertę ortez kończyny górnej, w tym stabilizatory nadgarstka, ortezy stawu łokciowego, stabilizatory na palec oraz ortezy stawu barkowego. Oferujemy również różnorodne ortezy kończyny dolnej, takie jak stabilizatory kolana i usztywniacze stawu skokowego. Ponadto posiadamy różne rodzaje ortezy na kręgosłup, między innymi pas lędźwiowy oraz wysoki pas na kręgosłup. Wszystkie nasze produkty pochodzą od sprawdzonych producentów wyrobów medycznych, co zapewnia gwarancję ich prawidłowego działania. 

Ikona dostawy
Darmowa dostawa
od 400 zł
 
Ikona gwarancji zwrotu
Gwarancja zwrotu
do 14 dni
 
Logo NFZ
Refundacja-online
Sprawdź
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl