Nasadka toaletowa  z pokrywą 10 cm TIMAGO Nasadka toaletowa z pokrywą 10 cm TIMAGO
Producent: TIMAGO
Cena: 130,00 zł
szt.
Nasadka toaletowa  z pokrywą 15cm TIMAGO Nasadka toaletowa z pokrywą 15cm TIMAGO
Producent: TIMAGO
Cena: 140,00 zł
szt.
Basen sanitarny Basen sanitarny
Cena: 22,00 zł
szt.
Kaczka sanitarna damska Kaczka sanitarna damska
Cena: 10,00 zł
szt.
Kaczka sanitarna męska Kaczka sanitarna męska
Cena: 10,00 zł
szt.
Ławeczka na wannę RF-851 Ławeczka na wannę RF-851
Producent: Reha Fund
Cena: 150,00 zł
szt.
Ławka nawannowa wgłębna AR-207 Ławka nawannowa wgłębna AR-207
Producent: ARmedical
Cena: 155,00 zł
szt.
Taboret prysznicowy AR-210 Taboret prysznicowy AR-210
Producent: ARmedical
Cena: 140,00 zł
szt.
UCHWYT DO WC UWCP-7 UCHWYT DO WC UWCP-7
Producent: CORRADO
Cena: 155,00 zł
szt.
UCHWYT PROSTY UP-3 (30cm) UCHWYT PROSTY UP-3 (30cm)
Producent: CORRADO
Cena: 48,00 zł
szt.
UCHWYT PROSTY UP-4 (40cm) UCHWYT PROSTY UP-4 (40cm)
Producent: CORRADO
Cena: 50,00 zł
szt.
UCHWYT PROSTY UP-5 (50cm) UCHWYT PROSTY UP-5 (50cm)
Producent: CORRADO
Cena: 55,00 zł
szt.
Uchwyt przyssawkowy Qmed Uchwyt przyssawkowy Qmed
Producent: QMED
Cena: 30,00 zł
szt.
UCHWYT UCHYLNY DO WC UUWC-6 UCHWYT UCHYLNY DO WC UUWC-6
Producent: CORRADO
Cena: 220,00 zł
szt.
UCHWYT UCHYLNY DO WC UUWC-7 UCHWYT UCHYLNY DO WC UUWC-7
Producent: CORRADO
Cena: 225,00 zł
szt.
UCHWYT UMYWALKOWY LEWY UUL-5 UCHWYT UMYWALKOWY LEWY UUL-5
Producent: CORRADO
Cena: 115,00 zł
szt.
UCHWYT UMYWALKOWY PRAWY UUP-5 UCHWYT UMYWALKOWY PRAWY UUP-5
Producent: CORRADO
Cena: 115,00 zł
szt.

Sprzęt sanitarny dostępny w sklepie MUSI-Med, to oferta stworzona z myślą o osobach, które potrzebują drobnego wsparcia w codziennych czynnościach. Akcesoria znajdujące się w naszej ofercie ułatwią funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym i mającym problemy z poruszaniem się.

Sprzęt sanitarny w ofercie sklepu MUSI-Med

Wiemy jak ważna jest jakość sprzętu sanitarnego, dlatego naszym klientom oferujemy produkty wysokiej jakości, takich producentów jak CORRADO, ARmedical czy Antar. Dostępne modele produktów zostały specjalnie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów, by zapewnić jak najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do zapoznania się również z produktami innych producentów, znajdujących się w naszej ofercie. Oto najczęściej wybierane produkty przez naszych klientów.

Basen sanitarny

Niemożliwość oddawania moczu może wynikać z rozwiniętego stanu chorobowego lub konieczności spoczynku w jednym miejscu po zabiegu lub operacji. W obu przypadkach przydatny jest basen sanitarny, czyli tzw. kaczka szpitalna. Modele wykonane z tworzywa, umożliwiają wielokrotne wykorzystanie go. Uwadze naszych klientów polecamy basen sanitarny Kamed-Plus. PP. Góral A., który dostępny jest u nas w formie unisex oraz typowo męskiej. Wybór jakim jest basen sanitarny plastikowy polecamy pacjentom, którzy przez pewien czas lub na stałe, będą intensywniej wykorzystywać taki zbiornik.

Taboret prysznicowy

Osoby z chorobami kręgosłupa czy nóg, mogą mieć problem ze skorzystaniem z kabiny prysznicowej. Zamknięcie oczu w trakcie brania prysznicu, może doprowadzić do problemów z błędnikiem. Rozwiązaniem może okazać się taboret prysznicowy, który pozwoli bezpiecznie usiąść i wykonać toaletę. Ciekawą propozycją może być taboret do kabiny prysznicowej ARmedical, który wyposażony jest w gumowe zakończenia nóżek. To minimalizuje ryzyko poślizgu na mokrym brodziku, a dodatkowo zwiększa stabilność. Można wybrać także krzesło prysznicowe ARmedical, które będzie dobrym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy mają problem z samodzielnym utrzymaniem właściwej pozycji siedzącej. Decydując się na taboret prysznicowy, można wybrać model stały lub taboret prysznicowy składany. Po jego użyciu można go wygodnie złożyć i odłożyć w miejsce, gdzie nie będzie przeszkadzał. Opiekunom osób niepełnosprawnych i starszych może przydać się taboret obrotowy prysznicowy, który pozwala na swobodne manewrowanie osobą na nim siedzącą. Należy pamiętać, że musi być on dostosowany do wagi osoby, która będzie z niego korzystać. Przykładowo taboret prysznicowy do 150 kg masy ciała użytkownika musi posiadać odpowiednią konstrukcję i wzmocnienia, by umożliwić bezpieczną eksploatację.

Ławka nawannowa

Osoby nie posiadające kabiny prysznicowej, posiadają wannę. Z racji różnych schorzeń, siadanie w niej może okazać się problematyczne. By ułatwić takim osobom mycie się, może zostać zastosowana ławka nawannowa. Montuje się ją między dwoma najdłuższymi bokami, co pozwala swobodnie regulować odległość użytkownika od kranu. Ciekawą propozycją jest ławeczka na wannę RF-851 Reha Fund, która posiada regulację szerokości montażu, a dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego, zachowanie jej czystości jest bardzo łatwe.

Jest to sprzęt sanitarny dla niepełnosprawnych oraz osób cierpiących na problemy z poruszaniem się, który znacząco ułatwia zadbanie o swoją higienę.

Uchwyt pod prysznic

Jeżeli mamy problem z utrzymaniem odpowiedniej postawy, czy to ze względu na niepełnosprawność czy zwyrodnienia, lub zaburzenia błędnika, polecamy by zastosować uchwyt pod prysznic. Możemy wybrać wariant montowany na stałe lub uchwyt przyssawkowy Qmed, który można zastosować na powierzchniach umożliwiających zastosowanie przyssawki - najczęściej w łazience. Do łazienki oraz innych pomieszczeń użytkowych polecamy uchwyt uchylny UUWC-6 CORRADO, który w razie konieczności możemy złożyć, by nie zajmował dużo miejsca. Dla użytkownika jest on niezwykle wygodny, ze względu na długie i stabilne ramię. Takie uchwyty mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu, w którym pojawia się konieczność ich zamontowania.

Ikona dostawy
Darmowa dostawa
od 400 zł
 
Ikona gwarancji zwrotu
Gwarancja zwrotu
do 14 dni
 
Logo NFZ
Refundacja-online
Sprawdź
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl